Prejsť na obsah

Doplnkové služby

Vieme, že dobrá web stránka má moderný a čistý dizajn, prehľadne navrhnutú navigáciu, zrozumiteľný a jasný text, a je responzívna.
Vytvoríme pre vás web stránku alebo internetový obchod podľa najnovších štandardov, spĺňajúc kritéria pre tvorbu webu, prístupnosť a použiteľnosť.

Ponúkame skvelé ceny, prémiové produkty a kvalitné služby.

Keď už web, tak to musí byť poriadna výzva. Často sme v pozícií „problem solverov“ – riešime problémy po iných dodávateľoch, ktorí zlyhali. Tvorba web stránok podľa vašich predstáv je našou prioritou.

Ceny webových stránok sa odvíjajú od personálnych požiadavok každého klienta, kde kvalita dizajnu, animácií a funkcií je na špičkovej úrovni za každých okolností.

Ponúkam Vám skúsenosti

Webdoktor

Máte zavírený web? Otravuje Vás spam? Potrebujete zrýchliť Vašu stránku? Tak potom je tu náš webdokotor ktorý skontroluje Váš web.

Školenie

Naučím Vás pracovať z Vašou stránkou. Ako si vymeniť obrázky, texty, písať články, robiť menu a pod. Nebojte sa vlastnej stránky.

Správa WP stránok

Potrebujete mat svoj web pod kontrolou? Pravidelne aktualizovaný a zálohovaný v prípade potreby? Stačí nás kontaktovať.

Ostatné služby

Migrácie, redizajn, vytvorenie testovacej domeny, vytvorenie sub domeny, facebook stránky a mnoho iných služieb. Stačí nás kontaktovať.

100+

Vytvorených webov

250+

Vytvorených eshopov

150+

Ostatných služieb

400+

Spokojných klientov