Prejsť na obsah

O mne

Kto som? Čo robím?

Som nezávislý freelancer a vytváram kvalitné www stránky, eshopy, blogy, inzertné portály  na platforme WordPress. Fungujú na počítači, mobile, tablete aj na televízií. Na čom sa dohodneme to platí! Web stránku vám odovzdám aj so stručnými inštrukciami, ako si upraviť základné veci, pridať blog, a iné. Takto nebudete musieť platiť za každý úkon programátora. Celý web budete môcť ovládať bez akýchkoľvek obmedzení, budete mať komplet prístup ako do stránky tak aj k hostingu a nebudete musieť zbytočne platiť programátora ako to je v reklamných agentúrach kde sa s týmto trendom stretávam denne(ba dokonca už som sa stretol aj s tým že klienti mali cenník služieb priamo v administrácií webu ak chceli niečo rozšíriť).

O mne

Neustále sa zdokonaľujem

Nechcem prešľapovať na jednom mieste. Preto hľadám stále nové informácie, triky a možnosti. 

Práca ma baví. Rozhodne ju neberiem ako nudné zamestnanie, ktoré robím len pre zárobok. A vďaka môjmu nadšeniu pre vec nachádzam stále nové a kreatívne nápady a cesty, kadiaľ sa v  brandži vydať a posunúť ďalej. A so mnou sa samozrejme ďalej posúvajú aj klienti.

Kedy mi môžete zavolať? No som tu pre Vás stále ale tiež mám svoj vyhradený čas napr. do 8:30 sa mi nedovolá nikto nakoľko chystám dcérku do škôlky a následne vypijem caffe. Novým klientom cez víkend nedvíham, som tu len pre mojich súčasných klientov aby som mal tiež chvíľku pre seba a pre svoju rodinu. Inak sa mi kľudne dovoláte aj o 23:00 nakoľko sa mi najlepšie pracuje v noci.   

Prečo si vybrať mňa?

Pridaná hodnota

K projektom pristupujem vždy so snahou posunúť ich ďalej. 
Klientom sa snažím oznámiť čo najviac informácií. Vďaka  skúsenostiam ponúkam nápady , vylepšenia a všetky možné klady a zápory nad rámec bežnej činnosti spojené s vývojom webu.

Žiadne mesačné poplatky

Za vytvorenie webu a služby, na ktorých sa dohohneme, zaplatíte iba raz. Z dlhodobého hľadiska tak ušetríte oproti službám ponúkajúcim prenájom webu .

Spoľahlivosť

Na čom sa dohodneme, to platí . Mám rád svoju slobodu a chcem pracovať aj naďalej sám pre seba a viem, že len svojou pracovitosťou, poctivosťou a spoľahlivosťou sa dokážem sám uživiť.

Podpora

Aj po odovzdanie hotového webu môžete počítať s mojou podporou , nech by sa malo jednať aj len o telefonickú radu. Ak budete potrebovať dlhodobú správu webu, som tu pre vás.

Prívetivá cena

Cenu stanovujem na základe skutočne vykonávaných prác, ktoré sú u každého projektu iné. Cena je tak stanovená férovo a len pre váš projekt. Pracujem sám pre seba, ceny tak môžem ponúknuť nižšie ako agentúry.

Responzívny web

Váš web bude responzívny a bude bezproblémovo fungovať na všetkých veľkostiach a typoch zariadení, či už mobilných, tabletových či stolových.

Redakčný systém

Stránky si v budúcnosti zvládnete upravovať sami pomocou redakčného systému. Pridanie stránky, produktu, fotky alebo videá budete robiť bez pomoci správcu webu alebo programátora.

Konzultácie zadarmo

Nebojte sa zavolať . Je to najjednoduchšia cesta ako sa dozvedieť aké sú možnosti a ako nájsť vhodné riešenie.

Dáme spoluprácu?

Robím veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili mňa a aj klienta, aby výsledky hovorili za mňa. Ja Vám nebudem na všetko len pritakávať, jednoducho ak sa mi niečo nebude páčiť alebo si budem myslieť že to nie je dobré poviem Vám to.