Prejsť na obsah

eshisha

Predám internetové obchody zamerane na elektronické shisha- vapovanie. (HIT a veľmi žiadane produkty)
Hlavný eshop: Eshisha.sk  a k tomu veľa ďalších eshopov ako nitrovape.sk / ciga.sk/ eshisha.hu/ vapecig.sk -cca 16 eshopov

+ pracuje sa aj MLM domene vapelife.sk a katalogy (výhodný systém odmenovania pre obchodákov čo to budú predávať- nech makajú na predaji a budovaní značky )

súčasťou sú aj preklady(CZ/HU/ENG/DE/PL) ktoré postupne nahadzujem – Hu verzia už hotová eshisha.hu (žiaden google translate ale original od prekladatelky!)

Eshop je novy(v prevádzke mesiac-za prvé 2 týždne som vypredal čo som mal na sklade- postupne sa rozbieha eshop) s vysokým potencionálom prerazenia na trhu, ukážem čísla z druhého eshopu! Takýto sortiment ma málo eshopov nakoľko sa jedná o jednorazové vape(takéto produkty má len pár eshopov na trhu okrem mna, ostatne maju podobne alebo len ako doplnkový tovar, medzi mladými je to veľmi populárne a žiadané)

Zakúpená ochranná značka (čaká sa na vybavenie trvá to 6mesiacov)
Vybavené a zaplatene všetky potrebné certifikáty (CE, RoHs, KBU)
Prirážka na produktoch od 400% až po 800%!
Tovar skladom – asi cca 4500ks skladom v PREDAJNEJ HODONOTE cca 80 000€!!!

Dodám aj obálky(cca 500ks) krabičky (cca 100ks)
Štítky na tlač (cca 500ks)

Ďakovné kartičky

Darčekové kupóny

Návody na použite,

Nálepky

Katalógy pre mlm

Eshop je vymakaný a prepracovaný dizajn a funkcionality. Súčasťou je aj podpora od programátora.

Eshopy sú medzi sebou prepojené! Automatická aktualizácia skladu na všetkých eshopoch(ak niekto kúpi v napr. madarsku aktualizuje automaticky sklad vsade), objednávky zo všetkých eshopoch viem nastavit aby prišli do administrácie jedného hlavného eshopu napr. eshisha.sk

Eshop beží na redakčnom systéme wordpress – woocommerce– systém je v podstate bez údržbový(platí sa len raz ročne domena a hosting)

– stačí investovať do reklam a môžete začať
– netreba nič spúšťať, nastavovať všetko je automatizované automaticke odosielanie faktur, automaticke odosielanie meilov,
– -automatické štatistiky, analýzy a iné užitočné služby, krásne aj v administrácii vidite odkial ludia prisli, co pozeraju najviac, ako dlho su na webe a pod. štatistiky
– napojený export pre kurierov
– napojený na superfaktúru
– napojená platobná brána
– kontakt na dodavatela- kontakty dám až po zaplatení a až ako mi prídu peniaze na účet!!!
– množstvo vychytávok pridaných aby ste zaujali zákazníka
– Facebook + Instagram k tomu. + súčastou budú aj odkupené 3 instagramové účty s vysokým dosahom aby ste si tam mohli dávať príspevky (lepšie ako platiť influencerov)
Momentálne sa dokončuje aj seo, linkbuilding na zvyšovanie pozície v google, pripravené reklamy na google. Napojené na heureku.
Špekulanti, zjednávači, vyzvedači ktorý by chceli získať info o dodávateľovi a pod. ani ma nekontaktujte.

V danom segmente sa už pár mesiacov pohybujem a viem čo a ako funguje a je potrebné preto po odkúpení vycestujem za Vami a všetko vysvetlim, zaškolim, zaučím, v prípade potreby nie je problém volať aj o polnoci.

Cena 22000€ -menšia dohoda možná – Návratnosť investícií do cca 1 roka podľa snahy a venovania sa eshopu! Nieje to žiadne hračkárstvo ani oblečenie ktorých tu je ako huby po daždi. Je to bez dalších investícií!
Dôvod predaja – financie na rekonštrukciu domu inak by som radšej predaj obličku ako toto, lebo nájsť niečo čoho na trhu nieje plno a niečo kde sa dá pekne zarobiť (400 až 800% prirážka) je veľmi málo!

DOKUMENT: eshisha ponuka